Evden eve taşınma konusunda birçok insanın kafasında bazı soru işaretleri ve endişeler birikir. Taşınmada evin nasıl toparlanacağı tüm ailelerin özellikle kadınların büyük sorunudur. Sistemli bir şekilde toplanmak taşınmayı kolaylaştırmaktadır. Ama bunun taşınma gününden çok önce hazırlanmanız gerekmektedir. Biz firma olarak şehir içi ve şehirlerarası taşınma işlemlerinizin tümünde sizleri bu karmaşık işten kurtarıyoruz.

Sizlerin belirlediği gün ve saatte, sizlerin gözetiminde tasnifleyerek güvenli paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz. Ev Nasıl Toplanır? Eşyalarım kırılır mı? Evim karışır mı? Ya eşyalarım kaybolursa? Gibi sorulara mahal vermeden güvenli ve sağlam bir şekilde taşınma işleminizi kolaylıkla ve hızla yapıyoruz.

Yenibosna Nakliyat Firmamız sizleri yormadan, karmaşıklığa sebep olmadan sistemli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermektedir. İş gücü yüksek, iş tecrübesi ise uzun yıllara dayanmaktadır. Bünyesinde çalışan elemanlar işinde uzmandır. Eşyalarınızın demontajı, paketlenmesi ve taşınması süreçlerinin hepsinde sizlere destek olmaktadır.

Taşınmada Eşyalar Zarar Görür Mü?

Nakliyat işlemlerinde bugün yüksek teknolojili araçlar kullanılmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinde kullanılan ambalaj kâğıtları su geçirmez ve sağlam malzemeden oluşmaktadır. Ambalajlanan küçük eşyalarınızın tümü tek kullanımlık kalın karton kolilere yerleştirilmektedir. Taşınmada eşyalar zarar görür mü endişesi taşımanıza gerek kalmadan uzman elemanlarımız bu kolileri güvenle taşımaktadır. Ayrıca taşınmadan önce yapılan ekspertiz çalışması ile sigortalanan eşyalarınızın mesuliyeti firmaya aittir. Sizin gözetiminizde güvenle taşınma sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda firmamız yıllara dayanan iş tecrübesi ile çalışmaktadır. Yenibosna nakliyat ile güvenli taşınmanın keyfine varacaksınız.

Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemlerini kafanızda büyütmeyin, bizlere ulaşın siz sadece seyredin! Bir evi ya da ofisi bir yerden bir yere taşımak her zaman gözümüzde büyür. Eşyaların toparlanması ve yeniden düzenlenip yerleştirilmesi özellikle çok eşyaya sahip kişiler için büyük sorundur. Oysa firmamız için bu işlemlerin tümü kolay ve basittir. Evden Eve Nakliyat yapan firmamız, kalabalık ekip elemanları ve ustaları ile sizlere garantili taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşyalarınız toparlanması aşamasından yeni mekanda yerleştirilmesine kadar tüm işlemlerde sizlere destek olmaktadır. Elamanlarımız pratik ve hızlıdır.

• Paketleme
• Tasnif
• Demontaj
• Taşıma
• Platform desteği
• Araca yükleme
• Montaj
• Yerleşim
Taşınma işlemindeki aşamaların tümünde bizden destek alabilirsiniz. Eşyalarınızı tek kullanımlık su geçirmez sağlam paketlerle ambalajlayarak yine tek kullanımlık karton kolilere koymaktayız. Büyük eşyalarınız için ise daha büyük sağlam ambalaj kullanmaktayız. Küçük eşyalar bizzat elemanlarımız tarafından taşınmaktadır ve taşınma işleminden önce sigortalama işlemi yapılmaktadır.

Garantili taşıma adını verdiğimiz bu yöntem ile eşyalarınızda kırılma, bozulma, çizilme, kaybolma gibi vakaların olmaması sağlanmaktadır. Eğer eşyalarınızda bir zarar meydana gelirse de sorumluluğu üstümüze aldığımızı sizlere belirtmekteyiz. Evden Eve Nakliyat yapacağımız günden önce keşif yapmaktayız. Ekspertiz çalışmamız ile taşınma işleminizi planlamakta ve taşınma gününü ve saatini netleştirmekteyiz. Eşya sayısına, evlerin konumuna göre araçlarımızı ve eleman sayımızı belirlemekteyiz. Bu planlamaya bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir. Her taşınma işlemine özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Web sitemizden ortalama fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Bizlere irtibat telefonlarımızdan ya da web sitemizden mail yoluyla da ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Uygun fırsat seçeneklerimizden yararlanın, taşınmayı kolaylaştırın.