Ev taşınırken eşyaların özenli taşınması ve güvenli paketlenmesi çok önemlidir. Taşınmak sürecini zorlaştıran iki temel etken bulunmaktadır. Bunlardan ilki eşyaların özel olarak paketlemeye ve taşımaya ihtiyaç duyması, ikincisi için taşıma için güvenilir bir aracın temininin sağlanmasıdır. Bunları yerine getirmek sorunsuz bir taşınma süreci için oldukça lüzumlu olacaktır. Ancak gerek özel paketler temin etme, gerekse nakliyat aracı bulma, masraflı ve zahmetli olacaktır.

Artık tüm bunları sizler sağlayacak bir firma hizmeti bulunduğundan ötürü masraf yapmanıza ve zahmet çekmenize gerek kalmayacaktır. Nakliyat hizmetlerini bizzat uzman taşımacılık ekibi ile yerine getiren bu firmalar sayesinde her eşyanızın özenli bir şekilde, özel paketler aracılığı ile paketlenmesini ve taşınmasını sağlayacaksınız.

Seçiminizi yenibosna nakliyat şirketi üzerinden yapmanız halinde eşyalarınız en ufak bir zarara da uğramayacaktır. Bu taşımacılık hizmetinden yararlanmak düşüncesini taşıyorsanız, telefon aracılığıyla ya da mail adresi üzerinden mesaj yoluyla evden eve nakliyat firmaları ile iletişimi sağlayabilir, talebinizi iletebilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Yapan Firmaların Eşya Taşıma Hizmetleri

Eşya taşımacılığını sağlamak oldukça önemli, dikkat ve hassasiyet içeren bir hizmet olmaktadır. Bu hizmetin en mükemmel düzeyde yerine getirilebilmesi için evden eve nakliyat firmaları gerekli tüm imkânları sağlamakta ve profesyonel bir biçimde yerine getirmektedir. Bunun en iyi sağlanabilmesi için de ekspertiz hizmetini faaliyete geçirmiştir. Ücretsiz olarak sunulmakta olan ekspertiz hizmetinde, eve gelen ekip eşyaların tespitini yapacaktır.

Onların sayıları, büyüklükleri, cinsleri vb özellikleri tespit edilecektir. Bu tespit doğrultusunda onlara özel paket temini sağlanacak ve nakliye aracı bulunacaktır. Aynı zamanda hasarsız taşımacılık için de kıyafetlere özel taşıma planı hazırlanacaktır. Bunların yanı sıra eşyalara sigorta da yapılacak ve onların teminatı sağlanacaktır. Taşınma süreci esnasında, beklenmedik hasarların oluşması halinde sigorta devreye girecek ve eşyanın hasar bedelinin ödenmesini sağlayacaktır.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Kıyafetlerin Paketlenmesi ve Taşınması

Taşınma süreci esnasında üst düzey işlemleri sağlamakta olan firmaların bu işlemlerinden biri de kıyafet paketleme, taşıma ve yerleştirme olmaktadır.Nakliye firmaları, önceden yapılan taşınma planını baz alarak ve seçili paketleri kullanarak eşyaların paketlenmesini sağlayacak ve kolilerine yerleştirecektir. Her eşya belirlenmiş ve seçilmiş özel paketlerle paketlenecek ve türleri paketlerin üzerine yazılacaktır. Bu da taşınma esnasında hizmet sağlayan ekibin daha hassas davranmasında etkili olacaktır. Paketlenene ve kolilerine yerleştirilen eşyalar nakliye araçlarına özenle yerleştirilip adreslerine ulaştırılacaktır.

Tabii hizmet burada sonlanmayacaktır. Eşyalar, evden eve taşımacılık hizmetini sağlayan nakliye araçlarından alınıp yeni eve taşınacak ve paketlerinden ayrıştırılıp özenle yerlerine yerleştirilecektir. Her eşya için aynı özen sağlanacaktır. Hiçbir eşya gelişigüzel yerleştirilmeyecektir. Kıyafetlerin tamamı, ütüsü bozulmayacak şekilde, türüne özel olarak paketlenecek ve paketlerinden çıkarılarak hazırlanana dolaplarına yerleştirilecektir. Katlamalar, askılara yerleştirme işlemleri konusunda uzman ekip tarafından büyük bir titizlikle yerine getirilecektir.