Evin Odalarının Sayısı Neden Çok Önemlidir, Bu Durum Nakliyat Fiyatlarını Etkiler mi? Taşım ve taşınma durumu hayatımızda çok sık gerçekleşmemektedir. Önceki tecrübelerimizde sürekli hatırlamak çok zor olmaktadır. Taşıma işleminde yakınlarımızla beraber birlik beraber şeklinde yapsak da her zaman kendimiz yoruyoruz ve eşyalara da zarar veriyoruz. İnsanlarımız ise bu sorunları her daim sorun olarak ortaya koymuştur. Kişiler bu sorunları akrabalarıyla veya yakın dostlarıyla birlik içinde olarak bu sorunu zorda olsa çözmeye çalışmaktadır.

Taşıma durumlarında ise aceme kişilerle veya uzman kadrosuz durumlarda eşyaların maddi zararları söz konusu olmaktadır. Nakliyat şirketi ise bütün bu sıkıntıları ortadan kaldırarak insanlara kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel ve uzman kişiler tarafında nakliyat işlemini yapmaktadır. Nakliyat esnasında eşyaların kırılmalarına, bozulmalarına, kayıp olmasını tamamen ortadan kaldırarak hızlı ve kolay bir şekilde taşıma işlemini tamamlamış olurlar. Uzman kadrosuyla müşterilerin eşyalarını sigortalayarak ve taşıma esnasından önce güvenilir şekilde koruyucu ambalajlama sistemi yapılmaktadır. Paketleme durumu ise hızlı ve sağlam bir şekilde yapılarak taşıma işlemi başlatılır. Uzman ekipler, son derece donanımlı ve Profesyonel Ekip ile taşınma problemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Bireylerin taşıma esnasındaki oluşacak her türlü maddi zararları ise şirketin nakliyattan önce yaptığı sigorta poliçesinin durumuna göre bütün masrafların karşılanması sağlanır. Bu yüzden şirket eşyaların kırılması, zarar görmesi veya kaybolması gibi nedenleri ortadan kaldırmayı hedefleyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Nakliyatın gerçekleşmesi için en uygun fiyatı da sunarak müşterilerin dikkatini de çekmeyi başarmış olmaktadır.Taşıma işlemini en kısa sürede ve profesyonel yani kaliteli kişilerle beraber yaparak sorunların üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Şirketin öncelikli amacı ise, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamaya çalışmasıdır.

Nakliyatta Evin Odalarının Önemi

Nakliyat firmaları genel olarak Oda Sayısı ve Eşyaların Miktarı ile ilgili fiyat sunmaktadır. Bu fiyatlar evin odaları, evin kaçıncı katta olduğu, eşyaların ağırlığı gibi durumlar ön plana çıkartmaktadır. Nakliyat firmaları, müşterilerin eşyalarının ne kadar yer kaplayabileceğini ortaya çıkarmaktadır. Uzman ekiplerinin sayıları, eleman sayıları, nakliye aracının büyüklüğü, paketleme yapılacak malzemenin durumları ön plana çıkmaktadır.

Evden eve taşınacak eşyaların ise miktarı ve evlerinin odaları fiyat için çok önemli duruma gelmektedir. Yani evlerin oda sayısının kaç odalı olması çok çok öneme sahip çıkmaktadır. Nakliyat öncesinden ise balkonu veya kilerin olup olmadığını nakliyat firmasıyla paylaşmasanız nakliyat sırasında bazı sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunun üzerine nakliyat firması ile bütün bilgileri paylaşmanız gereklidir. Müşteriler kendi eşyalarını kendi paketleme gibi durumları söz konusuysa, paketleme işlemini müşteri yaptığında 100-400 TL arasında indirimden yararlanmak mümkün olacaktır.