Paketlemede Kaliteli Malzeme Seçimi Yapmak Neden Önemli Bir Detaydır? Evden eve nakliye hizmeti için en doğru adres nakliye firmaları olmaktadır. Tabii eşyaların güvenliği, taşınmanın planlı bir şekilde taşınması ve sorunsuz hizmet için firma seçimi de önemli olmaktadır. Yenibosna evden eve nakliyat firmaları sayesinde güvenli ve sorunsuz hizmetten faydalanmanız mümkün olabilecektir. En kaliteli ve en güvenli aynı zamanda da en uygun nakliye hizmeti için oldukça doğru bir seçim olabilecektir. Firmanın hizmet ağı oldukça geniş olmaktadır.

• Özel ekspertiz hizmeti
• Sözleşme ve sigortalama
• Eşyaya özel paket seçiminin yapılması
• Uzman ekip aracılığı ile eşya toplama ve yerleştirme
• Özel nakliye aracı temin edilmesi Yenibosna nakliyat firmaları tarafından en profesyonel şekilde yerine getirilecektir.

Evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde sizlere verecek olan bu firma ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve taşınmak ücretleri konusunda özel bilgilendirme almak için firma iletişime geçebilir ve ücretsiz ekspertiz hizmeti ile gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Taşınma Süreci

Evden eve nakliyat hizmeti için firmaya başvuru yaptığınızda bulunduğunuz yere ekspertiz gönderilecek ve gerekli tüm inceleme ve bilgilendirme ekspertiz tarafından sağlanacaktır. Yenibosna taşımacılık şirketi gönderdiği ekibin oluşturduğu taşınma planı ile taşınmayı en güvenli şekilde yerine getirilmesi için hizmet verecektir. Taşınma tarihinde firmanın ekibi eve gelecek ve seçmiş olduğu özel paketlerler eşyaları paketlemeye başlayarak taşınmayı başlatacaktır. Paketlenen eşyalar kolilerine yerleştirilip plan dâhilinde nakliye araçlarına taşınacak ve yeni adreslerine ulaştırılacaktır. Hizmet burada da devam edecek, eşyalar nakliye aracından çıkarılıp yeni eve taşınacak ve ev sahibinin isteği doğrultusunda yerlerine yerleştirilecektir. Tam teşekküllü bir taşınma hizmeti firma tarafından bu sıra ile sağlanacaktır. Ayrıca eşyaların güvenliği içinde sigorta yapılmış olacağından olası aksiliklerin yaşanması durumunda firma, eşya bedelini karşılayacaktır. Nakliye hizmetini en kaliteli şekilde sizlere sunacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Eşya Paketleme

Taşımacılık için eve gelen ekspertizin görevlerinden biri olan eşya tespitinde eşyaların boyutları ve türleri not edilecek ve onların güvenli bir şekilde, hiçbir zarara uğramadan taşınabilmesi için gerekli işlemler yerine getirilecektir. Eşyaların türleri (cam, ahşap, dayanıklı, hassas) ayrıştırılacak ve büyüklükleri de dikkate alarak güvenli kutularda paketlenecektir. Ayrıca koliler üzerinde türleri de yazılı olacaktır.

Bu sayede taşınma esnasında yaşanabilecek aksiliklerin de önüne geçilmiş olacak. Paketlerin belirlenmesi işlemleri, kaç adet ve hangi türlerde paketlerin kullanılacağı taşınma planı yapılırken ekspertiz tarafından belirlenecektir. Dolayısı ile ekip taşınma işlemi için taşınacak eve geldiğinde hazırlığını yapmış olacak ve kısa bir sürede sorunsuz taşımacılık yerine getirilebilecektir. Tüm bu hizmetlere ek olarak da Yenibosna nakliyat fiyatları ile bu hizmetlerin sınırlarını belirleyebileceksiniz. Bu durumda bütçenize uygun bir hizmet tercihinde bulunabilmeniz de mümkün olacaktır.