Taşınırken Yatak Nasıl Paketlenir ve Güvenli Yatak Taşıma İşlemi Nasıl Yapılmalıdır? Eskiden taşınmak isteyen kişiler bakkalları dolaşarak koli aramaktaydılar. Verilen koliler de üç beş eşyayı yerleştirdikten sonra deforme olurlar idi. Ya da koliler bir şekilde ıslanır ve kurumaları için beklenilen zaman ile taşınma işlemlerimi ertelenmekteydi.

Evden eve gerçekleşen nakliyat denildiğinde taşınmak isteyen herkesin az çok bu konuda bir anısı bulunmaktadır. Galiba, taşınmak istenildiğinde geleneksel olan taşınma yöntemlerini kullanarak yapan kişiler eşyalarını paketleyebilmek için cebelleşildiği ve yorgun düşüldüğü günler, bu anıların içerisinde özel bir yer kaplamaktadır. Şimdi bu işlemler Yenibosna nakliyat ile oldukça kolay hale gelip geride kalmıştır.

Peki, Evden eve olan nakliye firmaları paketleme işlemlerini nasıl yapmaktadır?

Yenibosna evden eve nakliyat paketleme ve ambalaj işlemlerini, teknolojik olan ürünleri kullanarak özenle yapmaktadır. Beyaz eşyaların paketlenme işlemi ayrı, kıyafet paketleme işlemi ayrı malzemeler ve yöntemler ile yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde çalışan ekibin oldukça üzerinde durup dikkatli olması gerektirmektedir. Zira eşyaların hangi malzemeler ile kaplanmasının icap ettiği olabildiğince önemli bir konu olarak yer almaktadır. Şayet doğru olan malzemeler doğru eşyalar için kullanılmaz ise, eşyaların ve bulunan parçaların zarar görme olasılığı da oldukça fazladır. Bunun yanı sıra da taşınılan eşyaların paketlenirken numaralandırılması gerekmektedir.

Böylelikle eşyalar hangi odadan alındı ise o eşyalar tekrar taşınılacak konuma geldiği anda da o odaya kolaylıkla bırakılmaktadır. Böylelikle taşınan müşteriler eşyalarını ambalajlarından kolay bir şekilde çıkarıp hemen o anda yerleştirmeye başlayabilmektedir. Taşınan eşya ve mobilyaların herhangi bir hasar ve ya taşınma anında alacağı darbelere karşı korunaklı hale getirilmesi Yenibosna taşımacılık şirketi tarafından kendi eşyaları gibi göz önünde bulundurulup çalışılmaktadır. Ayrıca akıcı olan sıvıların akmayacak bir biçimde paketlenmesi ve ya ambalajlanması, ağır olan eşyaların küçük koliler ile paketlenme işleminin yapılması, mutfak eşyası gibi kırılabilir eşyaların kolisinin eşyaların niteliklerine uygun bir şekilde seçilmesi de önemli konular arasında yer almaktadır.

Yataklar, Baza ve ya Yatak Başlarının Paketlenme İşlemi

Ev taşınılması anında taşınmak isteyen kişilerin yatak odalarında bulunan yataklar demonte edilmektedir. Daha sonra yataklar hijyenik ve tek kullanımlık olan hijyenik streç ambalajlar ile sarılmaktadır. Bununla beraber yatak başı ve yanları pıt pıt ambalaj naylonu ile sarılmaktadır. Bu ambalajlar hijyen için de oldukça önemlidir. Son olarak da taşınılan ikinci evde yatak başı ve yanlarının monte işlemleri yapılarak kişilerin istedikleri yere yerleştirilmektedir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Fiyatları Nelere Göre Belirlenmektedir?

Yenibosna ucuz nakliyat bulmak isteyen kişiler bu hizmetin karşılığında iyi bir taşıma hizmeti ile karşılaşmayacaklardır. İstanbul’un çağdaş olan standartlarda evden eve nakliyat hizmeti veren Yenibosna nakliyat fiyatları belli olgulara göre değerlendirilmektedir.Bunlardan bazıları kullanılan araç gereçler, mesafe uzaklığı, kullanılacak nakliyat aracının yakıt giderleridir. Yenibosna nakliyat kendi bünyesinde araç filosunu,uzman kadrosunu, marangozcusunu, gerekli olan her araç gereci barındırarak taşınmakta olan müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir.