Yenibosna Ofis ve Büro Taşımacılığı İle Hızlı ve Zamanında Taşınarak İş - Zaman Kaybınızı Ortadan Kaldırın. Taşımacılık sektörü her geçen gün gelişmekte ve yeni firmalar oluşmaktadır. İşini hassasiyetle yapan, özenli ve güvenli taşımacılık firması bulmak ise zordur. Sizlere tavsiyemiz taşımacılık işlemlerinizde kurumsal firmalarla çalışmanızdır. Yenibosna Taşımacılık Şirketi işinin ehli elemanlar çalıştırmakta ve maddi zarara uğramamanız için azami özen göstermektedir. Ev ve Ofis ve Büro Taşımacılığı konusunda firmamız titiz çalışmaktadır. Sizin değerli eşyalarınıza sizden daha çok değer verir, taşıma işleminizi kısa zamanda ve pratik yollarla gerçekleştirir.

Taşınma işleminde sizin gözetiminizde tüm eşyalarınız özenle paketlenmekte ve özenle taşınmaktadır. Firmamız garantili taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Önceden yaptığımız planlama ile eşyalarınızın tümünü garanti altına alıyor, herhangi bir kaybolma, zarar görme durumlarında sizleri mağdur etmemeye çalışıyoruz. Firmamız tüm mesuliyeti kabul etmektedir. Firmamız keşif ve planlama için önceden belirtilen yere gelip taşınacak usulün, gerekecek araçların, eleman sayısının listesini yapmaktadır. Bu işlem ücretsizdir.

Yenibosna Ofis ve Büro Taşımacılığı

Yenibosna Ofis ve Büro Nakliyatı

Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta bir marka olan firmamız özel paketleme teknikleri ile ofis ve büronuzdaki değerli evrakların taşınmasına azami özen göstermektedir. Sizlere ve eşyalarınıza değer vermekte, sizi maddi bir kayba uğratmamak için özen göstermektedir. Ekspertiz ekibimizin önceden yaptığı keşif ile ofisinizde sizlerin öncülüğünde gerçekleştirilen planlama ile taşınma işleminiz yapılmaktadır. Yenibosna Ofis ve Büro Nakliyatı işlemini kısa sürede, özenle önceden yaptığı bu programa bağlı kalarak gerçekleştirmektedir. Hava ve trafik durumunu hesaba katarak planlama yapılmaktadır. Tahmin edilemeyen durumlarda ise taşınma başka bir güne ertelenmektedir.

• Sigorta
• Tasnif ve Paketleme
• Kolilere aktarım
• Taşıma
• Araçlara istif
• Gerektiğinde asansör ve platform desteği
• Güvenli yerleşim

Taşınma işlemlerinde yukarıdaki aşamalar izlenmektedir. Ofis ve büro taşımasında önemli olan eşyalardan çok evraklardır. Bu yüzden evrakların yağmur, su, çamur gibi koşullardan etkilenmemesi için özel su geçirmez paketlemeler yapılmaktadır. Küçük eşyalar tek tek özenle paketlenip kolilere yerleştirilmekte bu koliler araçlara tasnif edilerek, üzerlerine notlar yazılarak yerleştirilmektedir.

Sizlerin yönlendirmesi ve gözlemi ile paketleme ve tasnif işlemleri yapılmaktadır. Elemanlarımız tecrübeli ve profesyoneldir. Eşyaların paketlenmesinde titiz davranmaktadırlar. Yenibosna Ofis ve Büro Nakliyatı uzman ekibi ile küçük eşyaları titizlikle taşımaktadır. Büyük eşyaların demontajı ve zarar görmeden araca yüklenmeleri için özel ustalarımız çalışmaktadır.

Gerektiğinde asansör platform desteği sağlanmakta eşyaların yüksek binalardan güvenle aşağıya indirilmesi sağlanmaktadır. Eşyalarınızın ve paketlerinizin yeni büronuzdaki yerlerine yerleştirilmesi için sizin yönlendirmeniz ile yerleşim işlemi de gerçekleştirilmektedir. Paketlerin açılıp, eşyaların montajlanmasına kadar tüm işlemlerde firmamız gerekli desteği sizlere sunmaktadır.

Yenibosna Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık hizmetleri taşınacak eşyalara ve taşınacak yerlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin bazı taşıma işleminde platforma ihtiyaç olmazken bazı taşıma işleminde şart olabilir. Eşya sayısı kimi taşınmalarda az olabilir bu da eleman ve araç sayısını etkilemektedir.

Firmamız bu gibi durumları hesaba katarak önceden ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirmekte taşıma işleminin fiyatını da buna göre belirlemektedir. Yenibosna Nakliyat Fiyatları ekspertiz çalışmasının ardından belirlenmektedir. Sizlerin bütçesini sarsmadan özenli taşıma işlemi sunmaktadır. Firmamıza web sitesi üzerinden ya da iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.